Nowinki z życia szkoły!

RANKING TECHNIKÓW 2016 - PERSPEKTYWY


Tegoroczny Ogólnopolski Ranking Techników potwierdził wysoką pozycję Technikum Ekonomicznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach.
W najnowszym zestawieniu Technikum Ekonomiczne znalazło się na 7 miejscu w województwie zachodniopomorskim, ustępując miejsca jedynie czterem technikom ze Szczecina i dwóm z Kołobrzegu.
Kapituła redagująca Ranking Techników przyznała Technikum Ekonomicznemu w Gryficach zaszczytny tytuł „Srebrnej Szkoły 2016”. Ocena statusu szkoły uwzględnia wyniki w czterech zasadniczych kategoriach:
1. Sukcesy szkoły w olimpiadach - 20%
2. Wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych - 25%
3. Wyniki matury z przedmiotów dodatkowych - 25%
4. Wyniki egzaminu zawodowego - 30%
Miniony rok był bardzo owocny i obfitował w wiele znaczących sukcesów uczniów Technikum Ekonomicznego w Gryficach, co było efektem ogromnej pracy i zaangażowania pracujących z młodzieżą nauczycieli oraz wspierającej ten proces dyrekcji szkoły.
Wysokie miejsce Technikum Ekonomicznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach w najnowszym zestawieniu to powód do dumy i satysfakcji dla wszystkich podmiotów umożliwiających osiąganie podobnych sukcesów.
Dodane 19.01.16 przez admin

Powered by CuteNews

Przekaż 1% podatku swojej szkole

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Od 2009 r. Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach jest partnerem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła". Dzięki współpracy w pozyskiwaniu 1% otrzymaliśmy od Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła" następujące wsparcie w postaci dotacji w latach: 2010 r. - 1569,00 zł, 2012 r. - 5900,00 zł, 2014 r. - 5200,00 zł. Uzyskane środki z dotacji przeznaczono na zakup sprzętu komputerowego (zakupiono 11 komputerów). W wyniku tych działań doposażone zostały pracownie komputerowe w szkole.