Nowinki z życia szkoły!

„Noc wyjątkowa, bo studniówkowa”


22 stycznia 2016 roku uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach świetnie bawili się na studniówce, która odbyła się w przepięknej sali Ośrodka Wypoczynkowego „Wiktoria” w Rogowie.
„W tę niezwykłą zimową noc, noc wyjątkową, bo studniówkową” zabawa rozpoczęła się o godzinie 19:00 tradycyjnym Polonezem i przemową Starosty Powiatu Gryfickiego Pana Kazimierza Sacia oraz Pana Dyrektora Stanisława Stolza.
Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach podziękowali dyrekcji, wychowawcom klas maturalnych, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za wspaniałą atmosferę, która jest wielkim atutem szkoły, edukację i wspieranie wychowanków.
Następnie maturzyści oddali się szalonej zabawie. Na parkiecie pojawiły się wszystkie pary oraz nauczyciele i zaproszeni goście. Sala mieniła się od kolorów pięknych sukni i eleganckich garniturów.
Ta niepowtarzalna noc na zawsze zostanie w naszej pamięci, a wspominając te magiczne chwile, oglądając zdjęcia i filmy na pewno niejeden z nas uroni łzę. Nasz czas w „Miłoszu” dobiega końca, jednak uczynimy wszystko, aby zapisać się jak najlepiej na kartach historii szkoły.
Dodane 26.01.16 przez admin

Powered by CuteNews

Przekaż 1% podatku swojej szkole

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Od 2009 r. Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach jest partnerem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła". Dzięki współpracy w pozyskiwaniu 1% otrzymaliśmy od Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła" następujące wsparcie w postaci dotacji w latach: 2010 r. - 1569,00 zł, 2012 r. - 5900,00 zł, 2014 r. - 5200,00 zł. Uzyskane środki z dotacji przeznaczono na zakup sprzętu komputerowego (zakupiono 11 komputerów). W wyniku tych działań doposażone zostały pracownie komputerowe w szkole.