Nowinki z życia szkoły!

BARTŁOMIEJ I - KRÓL PODATKÓW


10 marca 2016 r. w Izbie Skarbowej w Szczecinie odbył się finał VI Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach, organizowanego pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
W finale udział wzięło 33 uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego . Po dwóch etapach (pisemnym i ustnym)wyłoniono laureatów.
Bartłomiej Tęcza – uczeń klasy III TE w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach zajął I-e miejsce i będzie reprezentował Zachodniopomorski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych w Finale Ogólnopolskim w Katowicach.

Ucznia do konkursu przygotowywała Pani Krystyna Gródecka.
Dodane 14.03.16 przez admin

Powered by CuteNews

Przekaż 1% podatku swojej szkole

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Od 2009 r. Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach jest partnerem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła". Dzięki współpracy w pozyskiwaniu 1% otrzymaliśmy od Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła" następujące wsparcie w postaci dotacji w latach: 2010 r. - 1569,00 zł, 2012 r. - 5900,00 zł, 2014 r. - 5200,00 zł. Uzyskane środki z dotacji przeznaczono na zakup sprzętu komputerowego (zakupiono 11 komputerów). W wyniku tych działań doposażone zostały pracownie komputerowe w szkole.