Nowinki z życia szkoły!

Drużyna uczniów „Miłosza” najlepsza w województwie w półfinale Olimpiady o ubezpieczeniach społecznych

16 marca 2018 r. w Oddziale ZUS w Szczecinie miał miejsce półfinał Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Olimpiada organizowana przez ZUS. Projekt objęty jest honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
Do Olimpiady przystąpiło w tym roku 30 tys. uczniów z całej Polski. Wyłoniono 321 szkół, które były reprezentowane w swoich województwach przez trzyosobowe zespoły. W województwie zachodniopomorskim podjęło rywalizację 20 szkół. Nasz zespół w składzie: Sandra Kleczkowska, Beata Jackowiak, Grzegorz Hryszkiewicz pokonał wszystkie szkoły w województwie i zajął I miejsce.
W finale Olimpiady, który odbędzie się w Warszawie 25 kwietnia br., województwo zachodniopomorskie będzie reprezentowane przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach.
Gratulujemy uczniom. Życzymy powodzenia i kolejnych sukcesów.
Uczniów przygotowała Pani Barbara Podgórska.
Dodane 20.03.18 przez admin

Powered by CuteNews

Przekaż 1% podatku swojej szkole

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Od 2009 r. Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach jest partnerem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła". Dzięki współpracy w pozyskiwaniu 1% otrzymaliśmy od Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła" następujące wsparcie w postaci dotacji w latach: 2010 r. - 1569,00 zł, 2012 r. - 5900,00 zł, 2014 r. - 5200,00 zł. Uzyskane środki z dotacji przeznaczono na zakup sprzętu komputerowego (zakupiono 11 komputerów). W wyniku tych działań doposażone zostały pracownie komputerowe w szkole.