Nowinki z życia szkoły!

Uczniowie z ZSP im. Czesława Miłosza zdobyli „Kurs sukcesu z Zachodniopomorską Szkołą Biznesu 2018”


W dniu 15-go listopada 2018 roku na Wydziale Ekonomii i Pedagogiki w Gryficach, uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach, uczestniczyli w Dniu Otwartym w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2018 roku.
Wydział Ekonomii i Pedagogiki przygotował ofertę Dnia Otwartego pod hasłem „Kurs sukcesu z Zachodniopomorską Szkołą Biznesu”.
Podczas tego spotkania zrealizowano gry symulacyjne o tematyce biznesowej: King Size i Chłopska Szkoła Biznesu, warsztaty przedsiębiorczości z doradcą zawodowym – „Przedsiębiorstwo agroturystyczne z elementami dogo- i hipoterapii” oraz warsztaty z trenerem „ iBOOS- pigułki kompetencji”, w której wzięli udział uczniowie klas I-III.
Dodane 23.11.18 przez admin

Powered by CuteNews

Przekaż 1% podatku swojej szkole

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Od 2009 r. Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach jest partnerem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła". Dzięki współpracy w pozyskiwaniu 1% otrzymaliśmy od Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła" następujące wsparcie w postaci dotacji w latach: 2010 r. - 1569,00 zł, 2012 r. - 5900,00 zł, 2014 r. - 5200,00 zł. Uzyskane środki z dotacji przeznaczono na zakup sprzętu komputerowego (zakupiono 11 komputerów). W wyniku tych działań doposażone zostały pracownie komputerowe w szkole.