Nowinki z życia szkoły!

Studniówka w „MIŁOSZU” - 2019

Po raz kolejny swoje sto dni przed maturą świętowali uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach. Dyrektor szkoły pan Stanisław Stolz przywitał zgromadzonych gości, a następnie głos zabrał pan Jan Trafny – członek zarządu Powiatu Gryfickiego.
Wczorajszy wieczór należał do kreatywnych, spontanicznych, młodych ludzi, którzy w wysokiej kulturze i przyjaznej atmosferze bawili się do białego rana!
Był klasyczny polonez, zaskakujące podziękowania, piękne upominki, profesjonalna obsługa ośrodka Wczasowo –Kolonijnego "HARYZMA" w Niechorzu i profesjonalny DJ - Koszalin.
Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z naszego balu studniówkowego! Fot. chillistudio.pl
Dodane 26.01.19 przez admin

Powered by CuteNews

Przekaż 1% podatku swojej szkole

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Od 2009 r. Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach jest partnerem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła". Dzięki współpracy w pozyskiwaniu 1% otrzymaliśmy od Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła" następujące wsparcie w postaci dotacji w latach: 2010 r. - 1569,00 zł, 2012 r. - 5900,00 zł, 2014 r. - 5200,00 zł. Uzyskane środki z dotacji przeznaczono na zakup sprzętu komputerowego (zakupiono 11 komputerów). W wyniku tych działań doposażone zostały pracownie komputerowe w szkole.