Nowinki z życia szkoły!

Kurs stylizacji paznokci w „Miłoszu”
Uczennice Techniku Ekonomicznego i Branżowej Szkoły I Stopnia w ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach po raz kolejny podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności. Tym razem w kursie stylizacji paznokci metodą żelową UV, manicure hybrydowego i naturalnego.
Każdy dzisiaj wie, jak duże znaczenie w życiu zawodowym odgrywa wizerunek, a zwłaszcza zadbane ręce i paznokcie. W ramach projektu każda uczestniczka kursu otrzymała na własność profesjonalny pakiet produktów umożliwiający jej wydłużanie i zdobienie paznokci.
Projekt „Nowe kwalifikacje i umiejętności – gwarancją sukcesu edukacji w Powiecie Gryfickim” realizowany jest przez Powiat Gryficki, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Dodane 04.03.19 przez admin

Powered by CuteNews

Przekaż 1% podatku swojej szkole

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Od 2009 r. Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach jest partnerem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła". Dzięki współpracy w pozyskiwaniu 1% otrzymaliśmy od Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła" następujące wsparcie w postaci dotacji w latach: 2010 r. - 1569,00 zł, 2012 r. - 5900,00 zł, 2014 r. - 5200,00 zł. Uzyskane środki z dotacji przeznaczono na zakup sprzętu komputerowego (zakupiono 11 komputerów). W wyniku tych działań doposażone zostały pracownie komputerowe w szkole.