Nowinki z życia szkoły!

VIII EDYCJA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KONKURSU WIEDZY O PODATKACH

15 marca 2018 roku w Izbie Administracji Skarbowej w Szczecinie odbył się finał VIII Edycji Konkursu Wiedzy o Podatkach, który został zorganizowany przez Zachodniopomorską Krajową Izbę Doradców Podatkowych w Szczecinie pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Myślą przewodnią tegorocznej edycji konkursu była "Swoboda działalności gospodarczej". Tematyka obejmowała również wiedzę
z podatków, doradztwa podatkowego i zasad etyki zawodowej.
Ww. konkurs przebiegał w dwóch etapach.
Pierwszy z nich polegał na napisaniu pracy pisemnej o tematyce podatkowej na jeden
z wybranych tematów. Spośród autorów nadesłanych prac do finału zakwalifikowano 29 osób. Finał wojewódzki Konkursu składał się z części pisemnej, w której wzięło udział 27 osób oraz ustnej, do której zakwalifikowało się 21 osób.
I miejsce zajął Dariusz Pyzia – uczeń klasy III Technikum Ekonomicznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach.
Wszyscy wyłonieni laureaci Konkursu zostali zakwalifikowani do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Finale Konkursu Wiedzy o Podatkach, który odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Ucznia do konkursu przygotowywała Pani mgr Krystyna Gródecka.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Dodane 16.03.18 przez admin

Powered by CuteNews

Przekaż 1% podatku swojej szkole

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Od 2009 r. Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach jest partnerem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła". Dzięki współpracy w pozyskiwaniu 1% otrzymaliśmy od Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła" następujące wsparcie w postaci dotacji w latach: 2010 r. - 1569,00 zł, 2012 r. - 5900,00 zł, 2014 r. - 5200,00 zł. Uzyskane środki z dotacji przeznaczono na zakup sprzętu komputerowego (zakupiono 11 komputerów). W wyniku tych działań doposażone zostały pracownie komputerowe w szkole.