Nowinki z życia szkoły!

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym

Reprezentantki i reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli w mistrzostwach powiatu w tenisie stołowym, które odbyły się w hali Gryf Arena w Gryficach. Do rywalizacji w kategorii dziewcząt , oprócz naszej szkoły, stawiły się tenisistki z ZSP Płoty. Jeden bardzo szybki mecz, w którym brakowało emocji. Natalia Pańko i Sandra Kleczkowska zdecydowanie dominowały w tym meczu i gładko pokonały rywalki 3:0. Nasze tenisistki wywalczyły kolejny w ostatnich latach tytuł Mistrzyń Powiatu. Przed nimi rozgrywki Regionalne. Brawo!
W kategorii chłopców, oprócz naszej reprezentacji do walki stawiły się cztery drużyny: ZSP Trzebiatów, WZDZ Trzebiatów, CE Talent Promocja Gryfice oraz ZSP Płoty. Nasi tenisiści gładko pokonali ZSP Płoty, ZSP Trzebiatów oraz CE Gryfice, sprawiedliwie po 3:0. Ostatni mecz z WZDZ Trzebiatów decydował o tytule. Po pojedynkach singlowych, stan meczu wynosił 1:1. W deblu nasi tenisiści mając piłkę meczową przy stanie 10:9 w secie trzecim, przegrywają tego seta 10:12. Stan meczu wynosi 1:2 dla Trzebiatowa. Ostatnie pojedynki singlowe nie przechylają, mimo determinacji naszych tenisistów, szali na naszą korzyść. Przegrywamy finał 2:3. Mamy tytuł Wicemistrzowski. Brawo za walkę!
Skład naszych reprezentacji:
Dziewczęta: Natalia Pańko z kl. III LMS oraz Sandra Kleczkowska z kl. IV TE.
Chłopcy: Łukasz Bober kl. IIBW, Jakub Gołębiewski kl. II LMS, Mateusz Świderski kl. I LMS oraz Jakub Wołoch kl. II LMS.
Dodane 29.10.18 przez admin

Powered by CuteNews

Przekaż 1% podatku swojej szkole

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Od 2009 r. Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach jest partnerem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła". Dzięki współpracy w pozyskiwaniu 1% otrzymaliśmy od Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła" następujące wsparcie w postaci dotacji w latach: 2010 r. - 1569,00 zł, 2012 r. - 5900,00 zł, 2014 r. - 5200,00 zł. Uzyskane środki z dotacji przeznaczono na zakup sprzętu komputerowego (zakupiono 11 komputerów). W wyniku tych działań doposażone zostały pracownie komputerowe w szkole.