Nowinki z życia szkoły!

Słodkie wejście GTS PLAS - LOMS w sezon 2018/2019

W niedzielę nasze zawodniczki z drużyny Plas – LOMS Gryfice rozpoczęły sezon Zachodniopomorskiej Ligi Kadetek. W pierwszym tegorocznym meczu naprzeciw naszym siatkarkom, na parkiet hali Gryf Arena wybiegły zawodniczki KPS Czaplinek. Od pierwszej zagrywki mecz toczył się pod dyktando naszej drużyny. Zgodnie z przewidywaniami to gryficzanki były zdecydowanymi faworytkami tego starcia. Tak też było. Przewaga naszych zawodniczek w każdym elemencie gry sprawiła, że na tablicy szybko pojawił się wynik 3:0! Świetne wejście w sezon. Oby tak dalej, choć aż tak łatwo nie będzie. Gratulacje!
Miłym i słodkim akcentem kończącym ten mecz był tort wykonany przez pana Leszka Dmiterczuka z okazji urodzin kapitan naszej drużyny – Kingi Marzec. Gratulujemy.
W następnej kolejce Ligi, 10 listopada nasze dziewczęta jadą do Wałcza gdzie zmierzą się z drużyną Libero Wałcz. Trzymamy kciuki!
Dodane 29.10.18 przez admin

Powered by CuteNews

Przekaż 1% podatku swojej szkole

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Od 2009 r. Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach jest partnerem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła". Dzięki współpracy w pozyskiwaniu 1% otrzymaliśmy od Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła" następujące wsparcie w postaci dotacji w latach: 2010 r. - 1569,00 zł, 2012 r. - 5900,00 zł, 2014 r. - 5200,00 zł. Uzyskane środki z dotacji przeznaczono na zakup sprzętu komputerowego (zakupiono 11 komputerów). W wyniku tych działań doposażone zostały pracownie komputerowe w szkole.