Nowinki z życia szkoły!

OGÓLNOPOLSKI SUKCES EKONOMISTÓW


20 marca 2019 r. uczniowie Technikum Ekonomicznego w ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach: Michał Maczyszyn i Dariusz Pyzia, uczestniczyli w Finale X Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Finansów i Rachunkowości.
Konkurs organizowany był przez Katedrę Finansów i Katedrę Rachunkowości Wydziału Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Koszalinie.
Laureatem ww. Konkursu został Michał Maczyszyn – uczeń IV klasy Technikum Ekonomicznego, uzyskując I miejsce.
W klasyfikacji zespołowej szkoła reprezentowana przez Michała i Dariusza również zajęła I miejsce.
Uczniowie Technikum Ekonomicznego w ZSP im. Czesława Miłosza po raz kolejny udowodnili, że posiadają ogromną wiedzę i umiejętności w zakresie finansów i rachunkowości. Potwierdzili, że nauczanie przedmiotów ekonomicznych w „MIŁOSZU” przynosi spektakularne efekty.
Gratulujemy uczniom. Życzymy kolejnych sukcesów.
Z uczniami pracowały Panie: Krystyna Gródecka i Barbara Podgórska.
Dodane 25.03.19 przez admin

Powered by CuteNews

Przekaż 1% podatku swojej szkole

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Od 2009 r. Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach jest partnerem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła". Dzięki współpracy w pozyskiwaniu 1% otrzymaliśmy od Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła" następujące wsparcie w postaci dotacji w latach: 2010 r. - 1569,00 zł, 2012 r. - 5900,00 zł, 2014 r. - 5200,00 zł. Uzyskane środki z dotacji przeznaczono na zakup sprzętu komputerowego (zakupiono 11 komputerów). W wyniku tych działań doposażone zostały pracownie komputerowe w szkole.