Nowinki z życia szkoły!

W jubileuszowej edycji Konkursu Filmowego – zwyciężył ”Miłosz”!


Dominika Bednarek i Dawid Witek, uczniowie ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach, zostali laureatami X jubileuszowej edycji konkursu filmowego „Mój zawód – moja pasja”.
Konkurs zorganizowany został przez Zespół Szkół Łączności w Szczecinie, pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, Wojewódzkiego Urzędu Pracy i Telewizji Polskiej Oddział w Szczecinie. Gala wręczenia nagród odbyła się 25 kwietnia 2019 r. w Szczecinie.
Spośród 14 nadesłanych filmów, jurorzy najwyżej ocenili film naszych uczniów, przyznając im pierwsze miejsce i wręczając cenne nagrody. To już piąty raz z rzędu, kiedy młodzi filmowcy z „Miłosza” zdobywają tytuł laureata tego Konkursu, a trzeci raz w historii zostali jego zwycięzcami.
Składamy serdeczne podziękowania Pani Ewelinie Jeżyna – właścicielce Salonu Fryzjerskiego „Evelyn” oraz Paniom: Karolinie, Klaudii, Emilii i Kasi za pomoc w realizacji filmu.
Opiekunem zwycięskiej drużyny był Dariusz Drelich.
Dodane 29.04.19 przez admin

Powered by CuteNews

Przekaż 1% podatku swojej szkole

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Od 2009 r. Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach jest partnerem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła". Dzięki współpracy w pozyskiwaniu 1% otrzymaliśmy od Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła" następujące wsparcie w postaci dotacji w latach: 2010 r. - 1569,00 zł, 2012 r. - 5900,00 zł, 2014 r. - 5200,00 zł. Uzyskane środki z dotacji przeznaczono na zakup sprzętu komputerowego (zakupiono 11 komputerów). W wyniku tych działań doposażone zostały pracownie komputerowe w szkole.