Nowinki z życia szkoły!

Kurs obsługi wózków jezdniowych w„ Miłoszu”


Uczniowie Technikum Ekonomicznego i Branżowej Szkoły I Stopnia w ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach po raz kolejny podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności na kursie obsługi wózków jezdniowych.
Obecnie praca w magazynie, hurtowni, zakładzie produkcyjnym wymaga posiadania kwalifikacji operatora wózka widłowego. Jest to urządzenie przeznaczone do przenoszenia palet lub skrzyń, a więc wymagające zarówno umiejętności jego prowadzenia jak i operowania ładunkiem. Zdobycie dodatkowych umiejętności oraz uprawnień to jeden
z najskuteczniejszych sposobów na poprawę swojej pozycji na rynku pracy. Nic więc dziwnego, że kurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.
Bezpłatny udział uczniów w szkoleniu był możliwy dzięki realizowanemu w szkole projektowi „Nowe kwalifikacje i umiejętności – gwarancją sukcesu edukacji w Powiecie Gryfickim” , przygotowanemu przez Powiat Gryficki, współfinansowanemu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dodane 13.06.19 przez admin

Powered by CuteNews

Przekaż 1% podatku swojej szkole

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Od 2009 r. Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach jest partnerem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła". Dzięki współpracy w pozyskiwaniu 1% otrzymaliśmy od Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła" następujące wsparcie w postaci dotacji w latach: 2010 r. - 1569,00 zł, 2012 r. - 5900,00 zł, 2014 r. - 5200,00 zł. Uzyskane środki z dotacji przeznaczono na zakup sprzętu komputerowego (zakupiono 11 komputerów). W wyniku tych działań doposażone zostały pracownie komputerowe w szkole.