Nowinki z życia szkoły!

„Miłosz” znowu najlepszy!25 marca br. uczniowie ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach uczestniczyli w Finale VI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Finansów
i Rachunkowości.


Konkurs był organizowany przez Katedrę Finansów i Katedrę Rachunkowości Wydziału Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Koszalinie.
Karol Wójciak, Szymon Kowalski i Aleksandra Bury z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach zajęli I miejsce w finale VI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Finansów i Rachunkowości.

Nauczanie przedmiotów ekonomicznych w „MIŁOSZU” zbiera piękne owoce tych starań. Dowodem jest także, kolejny już sukces uczniów Technikum Ekonomicznego, którzy udowodnili swoją ogromną wiedzę i oprócz zwycięstwa zespołowego, uzyskali także indywidualne tytuły laureatów i finalistów.
Karol Wójciak - III m.
Szymon Kowalski - IV m.
Aleksandra Bury – VI m.


Naszym zwycięzcom gratulujemy, cieszymy się z owoców ich ciężkiej pracy
i życzymy kolejnych sukcesów.
Dodane 27.03.15 przez admin

Powered by CuteNews

Przekaż 1% podatku swojej szkole

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Od 2009 r. Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach jest partnerem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła". Dzięki współpracy w pozyskiwaniu 1% otrzymaliśmy od Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła" następujące wsparcie w postaci dotacji w latach: 2010 r. - 1569,00 zł, 2012 r. - 5900,00 zł, 2014 r. - 5200,00 zł. Uzyskane środki z dotacji przeznaczono na zakup sprzętu komputerowego (zakupiono 11 komputerów). W wyniku tych działań doposażone zostały pracownie komputerowe w szkole.