Nowinki z życia szkoły!

W "Miłoszu"kręcą filmy i zdobywają nagrody


„Mój zawód, moja pasja” to konkurs filmowy zorganizowany przez Zespół Szkół Łączności w Szczecinie pod patronatem Wojewódzkiego Urzędu Pracy oraz Telewizji Polskiej Oddział Szczecin. W konkursie wzięli udział młodzi filmowcy z ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach. Była to jedyna szkoła z powiatu gryfickiego uczestnicząca w tych zmaganiach.
Jurorzy bardzo wysoko ocenili twórczość naszych uczniów. Spośród ponad 30 prac nadesłanych na konkurs przez uczniów szkół zawodowych województwa zachodniopomorskiego, obydwa filmy „Miłosza” zajęły wysokie lokaty. 23 kwietnia 2015 r. w Szczecinie odbyła się uroczysta gala wręczania nagród. II miejsce zajął film autorstwa Aleksandry Górnej i Michała Drelicha przedstawiający pasję uprawiania sportu i związane z nią plany zawodowe uczennicy Liceum Mistrzostwa Sportowego.
Film Pawła Cabana i Michała Drelicha
, opowiadający o zawodzie technika obsługi turystycznej, podróżowaniu, poznawaniu świata, a także możliwościach zatrudnienia, otrzymał wyróżnienie. Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni uczestnicy otrzymali od organizatorów i sponsorów cenne nagrody rzeczowe i liczne upominki. Za rok kolejna edycja konkursu, a w głowach młody twórców filmowych już rodzą się nowe pomysły.
Dodane 28.04.15 przez admin

Powered by CuteNews

Przekaż 1% podatku swojej szkole

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Od 2009 r. Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach jest partnerem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła". Dzięki współpracy w pozyskiwaniu 1% otrzymaliśmy od Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła" następujące wsparcie w postaci dotacji w latach: 2010 r. - 1569,00 zł, 2012 r. - 5900,00 zł, 2014 r. - 5200,00 zł. Uzyskane środki z dotacji przeznaczono na zakup sprzętu komputerowego (zakupiono 11 komputerów). W wyniku tych działań doposażone zostały pracownie komputerowe w szkole.